#PFT
#PFT


Zaproszenie Ivony Pavlović


List od Polskiej Federacji Tańca

Drodzy Tancerze!
Szanowni Państwo!

Miło mi powitać Was na Gali Mistrzów Polskiej Federacji Tańca! Ta organizowana po raz drugi impreza powstała, by umożliwić krajowym Mistrzom IDO wywodzącym się z naszej organizacji rywalizację o tytuł najlepszego z najlepszych oraz popularyzować wartości, które niesie za sobą taniec. A niesie wartości absolutnie niezwykłe!

Rozpiera mnie duma, że polscy tancerze znajdują się w ścisłej światowej czołówce wygrywając kolejne mistrzostwa na wszystkich kontynentach. Ale to, co inspiruje mnie najbardziej, to Wasz charakter. Obserwując niegasnący zapał, wysiłek i nieustanne dążenie do przekraczania własnych granic wiem, że idea tańca w duchu fair play pozwoli Wam nie tylko sięgać po kolejne medale, ale przede wszystkim spowoduje, że będziecie mogli osiągać wielkie rzeczy także w codziennym życiu, poza tanecznym parkietem. Wasze konsekwentne doskonalenie osobowości powoduje, że każdego dnia stajecie się po prostu lepszymi wersjami samych siebie. Pewnie nawet nie wiecie, ale dodatkowo motywujecie przy tym innych. Dlatego proszę: nie zwalniajcie tempa!

I choć dzisiaj skupiamy się na rywalizacji finalistów Gali Mistrzów, to nie zapominamy o wszystkich, którzy tańczą, a jeszcze nie znaleźli się w wielkim finale. Gala jest także dla Was! Nie poprzestawajcie w staraniach, cieszcie się tańcem, pokonujcie trudy i niewygody – udział w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata IDO, czy krajowej Gali Mistrzów PFT jest możliwy! Ułatwiamy to Wam stosując tzw. dzikie karty, czyli przepustki do wielkiego finału przyznawane we współpracy z Federacją. Dzięki temu możemy "łowić" największe taneczne talenty i wspierać je w rozwoju.

W Polskiej Federacji Tańca dbamy, by upowszechniać taniec wśród coraz większej liczby Polaków, w szczególności zaś pielęgnować taneczne pasje młodzieży. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze imprezy cechowały się nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale także niezapomnianą oprawą. W tym miejscu pragnę podziękować za przyjęcie zaproszeń najwybitniejszym choreografom, instruktorom, tancerzom i sędziom tanecznym, a także władzom samorządowym, przedstawicielom biznesu i władzom hotelu. Wasz udział i zaangażowanie nie tylko uświetnia imprezę, ale także pozwala jej wspiąć się na poziom nieosiągalny dotychczas organizacjom tanecznym. Dziękuję, że dodajecie tancerzom skrzydeł!

Z radością zapraszam do udziału w tym emocjonującym wydarzeniu!


Piotr Patłaszyński
Prezes Polskiej Federacji Tańca

2019

Trochę Statystyk

Głosowanie SMS przyciągnęło przed telefony i komputery ponad 2 razy więcej osób niż w ubiegłym roku. Łącznie oddaliście 18183 głosów – odpowiednio 12884 w dywizji Performing Art, 4607 w Street Dance i 692 w Couple Dance. Samą stronę z wynikami otworzyliście prawie 30000 razy, nie wspominając o tym, co działo się na facebooku i instagramie. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom!

0
KANDYDATÓW
0
FINALISTÓW
0
TYSIĘCY GŁOSÓW SMS
#PFT

FINALIŚCI GALI MISTRZÓW

ZWYCIĘZCA GŁOSOWANIA SMS

ARTUR STAŃCZUK - EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA

ZWYCIĘZCA GŁOSOWANIA SMS

BSCK PERFEKTA MASTER - PERFEKTA DANCE BUSKO-ZDRÓJ

ZWYCIĘZCA GŁOSOWANIA SMS

MARTA WOJCIECHOWSKA, MAESTRO - LAVOLTA STALOWA WOLA

ZWYCIĘZCA GŁOSOWANIA SMS

K. CIURZYŃSKA, S. STACHLEWSKI - ABSTRAKT SOCHACZEW

ZWYCIĘZCA GŁOSOWANIA SMS

RELIESE FAMA WARSZAWA JAZZ - RELIESE COMPANY

ZWYCIĘZCA GŁOSOWANIA SMS

MARCEL BEDNARSKI, RAFAŁ NOZDRYN-PŁOTNICKI
- ROYAL DANCE CENTER OPOLE

POSIADACZ DZIKIEJ KARTY

JULIA BOROWIECKA - GRAWITACJA PIASECZNO

POSIADACZ DZIKIEJ KARTY

"THE SHOW" - SCORPION DANCE TEAM OPOLE

POSIADACZ DZIKIEJ KARTY

JEDYNA PRZYJACIÓŁKA - GRACJA ŁAŃCUT

POSIADACZ DZIKIEJ KARTY

FLIGHT OF THE FALCON - KORNELE RZESZÓW

ZWYCIĘŻCZYNI GALI MISTRZÓW '2018

KAROLINA LENARCIK - EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA