Polska Federacja Tańca
Polska Federacja Tańca
szukaj
Start > SN IDO > Zgłoszenia na imprezy IDO
Zgłoszenia na imprezy IDO

Dot. zgłoszeń na imprezy międzynarodowe IDO

GRUPY, CREW, FORMACJE, PRODUKCJE:
Oświadczenia wzięcia udziału w imprezach międzynarodowych IDO grup, crew, formacji i produkcji oraz wpłat zadatku (liczy się data księgowania)należy dokonać do 14 dni po zakończeniu KM IDO na stronie https://ido-events.pro-software.pl/
Szczegółowe zgłoszenie (wypełniony druk excel -  Wzór zgłoszenia na imprezy międzynarodowe oraz potwierdzenia opłaty) należy dokonać do "ostatecznego terminu zgłoszeń" danej imprezy (data dostępna na ww. stronie - zaznaczona na czerwono).

SOLO, DUETY, TRIO
W tym roku pilotażowo wprowadziliśmy zgłaszanie solo, duetów i trio również poprzez stronę https://ido-events.pro-software.pl/
Dzięki temu każdy będzie widział kto i w jakiej kategorii jest zgłoszony. Zachęcamy do korzystania z tej opcji. Program pilotażowy trwa do końca 2019 rok.

Dla zgłoszeń SOLO i DUETÓW obowiązuje "ostateczny termin zgłoszeń", który można znaleźć na  stronie https://ido-events.pro-software.pl/
- dla każdych zawodów zaznaczony na czerwono
Szczegółowe
zgłoszenie (wypełniony druk excel -  Wzór zgłoszenia na imprezy międzynarodowe oraz potwierdzenia opłaty) należy dokonać do "ostatecznego terminu zgłoszeń" danej imprezy (data dostępna na ww. stronie - zaznaczona na czerwono).Poniżej informacja od Kapitana Tanecznej Reperezentacji IDO Polska p.Zbigniewa St. Zasady:


W załączeniu przesyłam informację na temat procedury zgłaszania solistów, duetów i zespołów (Grup, Formacji, Production) na mistrzowskie oficjalne Mistrzostwa Europy, Świata oraz Puchary Europy i Świata.

W załączeniu także wzór Zgłoszenia szczegółowego na 2019 r.

W oficjalnych wydarzeniach IDO w solo mogą brać udział wyłącznie tancerze, którzy tańczyli w KM IDO w danej dyscyplinie, konkurencji i kategorii wiekowej; w duetach przynajmniej jeden tancerz musiał zdobyć nominację na KM IDO. Grupy, Formacje i Production zdobywają nominację jako klub - mogą się zmienić składy z zachowaniem przepisów IDO dotyczącymi wieku, ilości i możliwości startu w danej dyscyplinie.

W razie korekt - proszę o pisemne informacje na adres: zbigniew.zasada@dance.pl

ZGŁOSZENIA ON-LINE - OŚWIADCZENIAPolska Federacja Tańca
Polska Federacja Tańca
ul. Poniatowskiego 10, 05-400 Otwock
NIP: 771-23-49-760, REGON: 590481318
tel. 0 663 601 317


International Dance Organization

Jesteśmy zrzeszeni
w International Dance Organization


Facebook

     Ta strona używa cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie