GALA MISTRZÓW TAŃCA POLSKIEJ FEDERACJI TAŃCA
Busko-Zdrój 2018
Dokumentacja Zbiorcza
Busko-Zdrój, 27.10.2018
Organizator: POLSKA FEDERACJA TAŃCA, FUNDACJA PERFEKTA DANCE, MIASTO BUSKO-ZDRÓJ
Lista klubów
--------------------------------------
Lp. Klub
--------------------------------------
1 ABSTRAKT Sochaczew
2 AKADEMIA TAŃCA RELIESE Otwock
3 EAST SIDE DANCE ACADEMY Warszawa
4 EGURROLA DANCE STUDIO Warszawa
5 LA MALANGA DANCE GROUP Kielce
6 MDK Gdynia
7 ROYAL DANCE CENTER Opole
8 SOULDANCE Dębica
9 T-8 Rzeszów
10 UP2EXECELLENCE Bydgoszcz
--------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Gala Mistrzów, Styl: Gala Mistrzów
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Jurewicz Witold Łódź
B Galiński Piotr Olsztyn
C Florek Maciej Gdańsk
D Głogowska Anna Warszawa
E Sier-Janik Barbara Warszawa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Gala Mistrzów, Styl: Gala Mistrzów
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 1 Lenarcik Karolina EGURROLA DANCE STUDIO Warszawa 1/ 10
9 2 AKADEMIA TAŃCA RELIESE AKADEMIA TAŃCA RELIESE Otwock 2/ 10
10 3 EAST SIDE CREW EAST SIDE DANCE ACADEMY Warszawa 3/ 10
5 4 Mazur Izabela SOUL DANCE Dębica 4/ 10
1 5-10 MDK Galaxy Gdynia MDK Gdynia 5-10/ 10
2 5-10 Pakulska Judyta, Kawa Natalia ROYAL DANCE CENTER Opole 5-10/ 10
3 5-10 Skowrońska Anna UP2EXECELLENCE Bydgoszcz 5-10/ 10
4 5-10 Kundera Klaudia, Cebulski Grzegorz LA MALANGA DANCE GROUP Kielce 5-10/ 10
6 5-10 T-8 T-8 Rzeszów 5-10/ 10
7 5-10 Ciurzyńska Katarzyna, Stachlewski Szymon ABSTRAKT Sochaczew 5-10/ 10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Gala Mistrzów, Styl: Gala Mistrzów
-----------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Miejsce
-----------------------------
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 0 0
5 XX X 3 3 3-4
6 0 0
7 0 0
8 XXXX 4 4 2
9 X XX 3 3 3-4
10 XXXXX 5 5 1
-----------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Gala Mistrzów, Styl: Gala Mistrzów
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
5 34243 4,0 4,0 4
8 11114 1,0 1,0 1
9 22432 2,0 2,0 2
10 43321 3,0 3,0 3
--------------------------
Na początek