Polska Federacja Tańca
Polska Federacja Tańca
szukaj
Start > O nas > Zarząd i Komisja PFT
Zarząd i Komisja PFT

 

PREZES ZARZĄDU 
Piotr Patłaszyński (Warszawa)
tel.: +48 663-601-317
e-mail:   p.patlaszynski@pft.org.pl
 
 

V-CE PREZES ZARZĄDU 
Szymon Kowalewski (Piaseczno)
tel.: +48 604-438-643
e-mail:  s.kowalewski@pft.org.pl

 
SKARBNIK ZARZĄDU  
Michał Gawron (Ząbki)

tel.: +48 604-640-305
e-mail:  m.gawron@pft.org.pl

Faktury
 
e-mail:  skarbnik@pft.org.pl
   
         SEKRETARZ ZARZĄDU  
Jacek Sennewald  (Warszawa)

tel.: +48 691+365+763
e-mail:  j.sennewald@pft.org.pl
   

CZŁONEK ZARZĄDU
Leszek Cichocki (Zielonka)
tel.: +48 602-522-586
e-mail:   l.cichocki@pft.org.pl

   
CZŁONEK ZARZĄDU 
Sylwana Mazur (Kielce) 
tel.: +48 508-407-425
e-mail:   s.mazur@pft.org.pl
 
  CZŁONEK ZARZĄDU 
Andrzej Kuźnicki (Szczecin)
tel.: +48 518640-187
e-mail:   a.kuznicki@pft.org.pl
 
Komisja Rewizyjna PFT Andrzej Łukomski (Radom)
tel.: +48 602-616-667
e-mail:   a.lukomski@pft.org.pl


Konrad Dąbski (Lublin)
tel.: +48 693-554-430
e-mail: konrad.dabski@gmail.com

Paweł Wasilewski (Warszawa)
tel.: +48 601-512-512
e-mail: p.wasilewski@egurrola.pl







Polska Federacja Tańca
Polska Federacja Tańca
ul. Poniatowskiego 10, 05-400 Otwock
NIP: 771-23-49-760, REGON: 590481318
tel. 0 663 601 317


International Dance Organization

Jesteśmy zrzeszeni
w International Dance Organization


Facebook

     Ta strona używa cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie