V OPEN POLISH DANCE CUP – BUSKO-ZDRÓJ 2018
JAZZ DANCE, SHOW DANCE, DISCO DANCE, HIP HOP, DISCO SHOW,
PERFORMING ART IMPROVISATION
Dokumentacja Zbiorcza
Busko-Zdrój, 28.10.2018
Organizator: FUNDACJA PERFEKTA DANCE, BUSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY W BUSKU-ZDROJU
Kategorie, klasy i style
------------------------------
7.-, Solo pocz. dz., Jazz
11.-, Solo pocz. dz., Jazz
12.-15, Solo pocz. dz., Jazz
16.+, Solo pocz. dz., Jazz
7.-, Solo średn. dz., Jazz
11.-, Solo średn. dz., Jazz
11.-, Solo średn. ch., Jazz
12.-15, Solo średn. dz., Jazz
7.-, Solo zaaw. dz., Jazz
11.-, Solo zaaw. dz., Jazz
11.-, Solo zaaw. ch., Jazz
12.-15, Solo zaaw. dz., Jazz
12.-15, Solo zaaw. ch., Jazz
16.+, Solo zaaw. dz., Jazz
16.+, Solo zaaw. ch., Jazz
7.-, Solo pocz. dz., Show Dance
11.-, Solo pocz. dz., Show Dance
12.-15, Solo pocz. dz., Show Dance
7.-, Solo średn. dz., Show Dance
11.-, Solo średn. dz., Show Dance
12.-15, Solo średn. dz., Show Dance
11.-, Solo zaaw. dz., Show Dance
12.-15, Solo zaaw. dz., Show Dance
12.-15, Solo zaaw. ch., Show Dance
16.+, Solo zaaw. dz., Show Dance
11.-, Solo pocz. dz., Hip-Hop
12.-15, Solo pocz. dz., Hip-Hop
11.-, Duety, Jazz
12.-15, Duety, Jazz
16.+, Duety, Jazz
7.-, Duety, Show Dance
11.-, Duety, Show Dance
12.-15, Duety, Show Dance
16.+, Duety, Show Dance
12.-15, Grupa, Jazz
16.+, Grupa, Jazz
7.-, Formacje, Jazz
11.-, Formacje, Jazz
12.-15, Formacje, Jazz
7.-, Grupa, Show Dance
11.-, Grupa, Show Dance
16.+, Grupa, Show Dance
31.+, Grupa, Show Dance
7.-, Formacje, Show Dance
11.-, Formacje, Show Dance
12.-15, Formacje, Show Dance
16.+, Formacje, Show Dance
12.-15, Formacje, Hip-Hop
11.-, Formacje, Disco Show
12.-15, Formacje, Disco Show
7.-, Debiut, Debiut
12.-15, Grupa, Show Dance
16.+, Formacje, Jazz
------------------------------
Na początek
Lista klubów
--------------------------------------
Lp. Klub
--------------------------------------
1 ANTIDOTUM Częstochowa
2 AT RELIESE Otwock
3 D WAY OF LIFE Tychy
4 DANCE BUSTERS STUDIO Łódź
5 ELYSIAN Szczecin
6 ENIGMA Staszów
7 FAME Dębica
8 ISKIERKA Łańcut
9 LOVE DANCE Wrocław
10 PERFEKTA Busko-Zdrój
11 SOULDANCE Dębica
12 ST BELLART Wrocław
13 TRZPIOTY Kielce
14 UNIQUE Kocmyrzów-Luborzyce
--------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1 Serda Apolonia ST BELLART Wrocław 1/ 2
2 2 Dul Adrianna ENIGMA Staszów 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
1 11111 1,0 1,0 1
2 22222 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Zajdler Maria Warszawa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 1 Tomżyńska Liwia ANTIDOTUM Częstochowa 1/ 8
10 2 Stochmal Maja TRZPIOTY Kielce 2/ 8
7 3 Hudek Nadia ENIGMA Staszów 3/ 8
4 4 Kujawa Martyna ST BELLART Wrocław 4/ 8
11 5 Stolarczyk Agnieszka ST BELLART Wrocław 5/ 8
6 6 Rutkowska Martyna ST BELLART Wrocław 6/ 8
8 7 Jezierska Julia TRZPIOTY Kielce 7/ 8
9 8 Skowron Ewelina ST BELLART Wrocław 8/ 8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
4 38535 4,0 4,0 4
6 76364 6,0 6,0 6
7 47453 3,0 3,0 3
8 63782 7,0 7,0 7
9 54876 8,0 8,0 8
10 21628 2,0 2,0 2
11 85247 5,0 5,0 5
12 12111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 1 Kaczmarczyk Wiktoria ANTIDOTUM Częstochowa 1/ 4
18 2 Papka Urszula UNIQUE Kocmyrzów-Luborzyc 2/ 4
16 3 Skalska Wiktoria ST BELLART Wrocław 3/ 4
14 4 Wojtyła Wanessa ST BELLART Wrocław 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
14 44444 4,0 4,0 4
15 21121 1,0 1,0 1
16 32233 3,0 3,0 3
18 13312 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 1 Wikieł Julia ST BELLART Wrocław 1/ 2
21 2 Gawłowska Maja ENIGMA Staszów 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
20 11221 1,0 1,0 1
21 22112 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Zajdler Maria Warszawa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 1 Ogiela Lena D WAY OF LIFE Tychy 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
23 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 1 Cybulska Maja D WAY OF LIFE Tychy 1/ 5
26 2 Worsztynowicz Martyna D WAY OF LIFE Tychy 2/ 5
27 3 Surlej Daria TRZPIOTY Kielce 3/ 5
28 4 Pinkiewicz Kinga LOVE DANCE Wrocław 4/ 5
29 5 Zdziebło Sara PERFEKTA Busko-Zdrój 5/ 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
26 21322 2,0 2,0 2
27 33553 3,0 3,0 3
28 54444 4,0 4,0 4
29 45235 5,0 5,0 5
30 12111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. ch., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. ch., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 1 Grela Iwo TRZPIOTY Kielce 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. ch., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
31 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
35 1 Bociąga Amanda D WAY OF LIFE Tychy 1/ 3
37 2 Wites Zuzanna D WAY OF LIFE Tychy 2/ 3
34 3 Zielińska Zofia LOVE DANCE Wrocław 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
34 12333 3,0 3,0 3
35 31212 1,5 1,5 1-2
37 23121 1,5 1,5 1-2
--------------------------
Dokumentacja, Runda Dogrywka
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
35 11211 1 1,0 1
37 22122 2 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 1 Jęczmyk Alicja D WAY OF LIFE Tychy 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
41 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 1 Borowiec Kaja SOULDANCE Dębica 1/ 3
45 2 Legawiec Kamila PERFEKTA Busko-Zdrój 2/ 3
43 3 Kwiecień Oliwia PERFEKTA Busko-Zdrój 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
43 33333 3,0 3,0 3
44 11111 1,0 1,0 1
45 22222 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 1 Szamota Marcin D WAY OF LIFE Tychy 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
46 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 1 Biernacka Julia DANCE BUSTERS STUDIO Łódź 1/ 2
49 2 Wrzeszcz Marta AT RELIESE Otwock 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
49 12212 2,0 2,0 2
50 21121 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 1 Fidos Łukasz DANCE BUSTERS STUDIO Łódź 1/ 2
52 2 Kozieł Szymon D WAY OF LIFE Tychy 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
51 11122 1,0 1,0 1
52 22211 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 1 Adamska Karina AT RELIESE Otwock 1/ 4
54 2 Kaszyk Wiktoria D WAY OF LIFE Tychy 2/ 4
56 3 Błędzińska Izabela D WAY OF LIFE Tychy 3/ 4
39 4 Karoń Natasza D WAY OF LIFE Tychy 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
39 24443 4,0 4,0 4
54 32322 2,0 2,0 2
55 11111 1,0 1,0 1
56 43234 3,0 3,0 3
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 1 Perdas Jakub D WAY OF LIFE Tychy 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
57 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 1 Zimoląg Zuzanna LOVE DANCE Wrocław 1/ 3
61 2 Wierzbicka Nadia ST BELLART Wrocław 2/ 3
59 3 Dudek Martyna ST BELLART Wrocław 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
59 33331 3,0 3,0 3
60 11222 1,0 1,0 1
61 22113 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
66 1 Stalec Zuzanna FAME Dębica 1/ 5
65 2 Chłódek Jagna LOVE DANCE Wrocław 2/ 5
67 3 Rzatkiewicz Izabela LOVE DANCE Wrocław 3/ 5
64 4 Gachowska Lena ST BELLART Wrocław 4/ 5
63 5 Bawolska Milena LOVE DANCE Wrocław 5/ 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
63 45455 5,0 5,0 5
64 53544 4,0 4,0 4
65 31321 2,0 2,0 2
66 22112 1,0 1,0 1
67 14233 3,0 3,0 3
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
72 1 Ptak Maria ENIGMA Staszów 1/ 4
69 2 Błach Weronika PERFEKTA Busko-Zdrój 2/ 4
70 3 Skorupa Maria LOVE DANCE Wrocław 3/ 4
71 4 Kuc Michalina PERFEKTA Busko-Zdrój 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
69 24132 2,0 2,0 2
70 31323 3,0 3,0 3
71 43444 4,0 4,0 4
72 12211 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 1 Okońska Nina D WAY OF LIFE Tychy 1/ 3
74 2 Matuszewska Maja PERFEKTA Busko-Zdrój 2/ 3
75 2 Matus Julia PERFEKTA Busko-Zdrój 2/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
24 11312 1,0 1,0 1
74 32123 2,5 2,5 2-3
75 23231 2,5 2,5 2-3
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 1 Paruch Amelia LOVE DANCE Wrocław 1/ 6
82 2 Pinkiewicz Kinga LOVE DANCE Wrocław 2/ 6
80 3 Kuc Weronika PERFEKTA Busko-Zdrój 3/ 6
77 4 Sadecka Karolina LOVE DANCE Wrocław 4/ 6
79 5 Wędzonka Zuzanna LOVE DANCE Wrocław 5/ 6
78 6 Trzbiot Alicja TRZPIOTY Kielce 6/ 6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
77 22556 4,0 4,0 4
78 56463 6,0 6,0 6
79 65624 5,0 5,0 5
80 44342 3,0 3,0 3
81 11111 1,0 1,0 1
82 33235 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 1 Pohl Ismena D WAY OF LIFE Tychy 1/ 3
84 2 Zielińska Zofia LOVE DANCE Wrocław 2/ 3
85 3 Dudek Nikola PERFEKTA Busko-Zdrój 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo średn. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
33 22311 1,0 1,0 1
84 13222 2,0 2,0 2
85 31133 3,0 3,0 3
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
87 1 Olszewska Karolina SOULDANCE Dębica 1/ 2
88 2 Kaczor Marianna PERFEKTA Busko-Zdrój 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
87 11211 1,0 1,0 1
88 22122 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
90 1 Śliwa Nadia SOULDANCE Dębica 1/ 3
92 2 Biernacka Julia DANCE BUSTERS STUDIO Łódź 2/ 3
91 3 Wrzeszcz Marta AT RELIESE Otwock 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
90 22311 1,0 1,0 1
91 13223 3,0 3,0 3
92 31132 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
93 1 Szlachta Cezary ISKIERKA Łańcut 1/ 2
94 2 Fidos Łukasz DANCE BUSTERS STUDIO Łódź 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo zaaw. ch., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
93 11111 1,0 1,0 1
94 22222 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
97 1 Adamska Karina AT RELIESE Otwock 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo zaaw. dz., Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
97 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
99 1 Linder Natalia ENIGMA Staszów 1/ 2
100 2 Burzyńska Lena ENIGMA Staszów 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Hip-Hop
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
99 21112 1,0 1,0 1
100 12221 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
102 1 Ptak Maria ENIGMA Staszów 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo pocz. dz., Styl: Hip-Hop
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
102 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
201 1 Kujawa Martyna, Rutkowska Martyna ST BELLART Wrocław 1/ 2
200 2 Skowron Ewelina, Stolarczyk Agnieszka ST BELLART Wrocław 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
200 12212 2,0 2,0 2
201 21121 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
204 1 Biernacka Julia, Fidos Łukasz DANCE BUSTERS STUDIO Łódź 1/ 4
205 2 Zielińska Zofia, Sadecka Karolina LOVE DANCE Wrocław 2/ 4
203 3 Skalska Wiktoria, Wojtyła Wanessa ST BELLART Wrocław 3/ 4
206 4 Miętka Patrycja, Stemborowski Bartosz ENIGMA Staszów 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
203 33442 3,0 3,0 3
204 11111 1,0 1,0 1
205 22233 2,0 2,0 2
206 44324 4,0 4,0 4
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Piotrowicz Joanna Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
208 1 Adamska Karina, Wnuk Laura AT RELIESE Otwock 1/ 3
209 2 Gębuś Karolina , Hyska Ewelina ANTIDOTUM Częstochowa 2/ 3
210 3 Gawłowska Maja, Zając Zuzanna ENIGMA Staszów 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
208 11111 1,0 1,0 1
209 22222 2,0 2,0 2
210 33333 3,0 3,0 3
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
212 1 Piątek Maja, Woźny Maja SOULDANCE Dębica 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
212 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
214 1 Olszewska Karolina, Szałęga Amelia SOULDANCE Dębica 1/ 4
216 2 Sadecka Karolina, Paruch Amelia LOVE DANCE Wrocław 2/ 4
217 3 Dudek Amelia, Pedyńska Marcelina ENIGMA Staszów 3/ 4
215 4 Waligórska Nina, Grela Iwo TRZPIOTY Kielce 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
214 11111 1,0 1,0 1
215 44444 4,0 4,0 4
216 22232 2,0 2,0 2
217 33323 3,0 3,0 3
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
220 1 Szela Oliwia, Śliwa Nadia SOULDANCE Dębica 1/ 5
222 2 Josypów Martyna, Kłys Kornelia SOULDANCE Dębica 2/ 5
221 3 Sitkowska Michalina, Kozioł Zuzana ELYSIAN Szczecin 3/ 5
223 4 Dobrowolska Julia, Lesiak Natalia FAME Dębica 4/ 5
219 5 Wędzonka Zuzanna, Zielińska Zofia LOVE DANCE Wrocław 5/ 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
219 35525 5,0 5,0 5
220 11111 1,0 1,0 1
221 53353 3,0 3,0 3
222 22232 2,0 2,0 2
223 44444 4,0 4,0 4
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
225 1 Adamska Karina, Wnuk Laura AT RELIESE Otwock 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
225 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupa, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Piotrowicz Joanna Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupa, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
300 1 POINTE LOVE DANCE Wrocław 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupa, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
300 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupa, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Piotrowicz Joanna Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupa, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
301 1 Fleksi ST BELLART Wrocław 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupa, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
301 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
303 1 D5 D WAY OF LIFE Tychy 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
303 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
304 1 PERFEKTA KIDS 2 PERFEKTA Busko-Zdrój 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
304 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Piotrowicz Joanna Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
305 1 D2 D WAY OF LIFE Tychy 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
305 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
308 1 MINI MINI SOULDANCE SOULDANCE Dębica 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
308 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
309 1 MINI SOULDANCE SOULDANCE Dębica 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
309 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
313 1 TRZPIOTY TRZPIOTY Kielce 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
313 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
314 1 ENIGMA PLUS ENIGMA Staszów 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
314 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
316 1 PERFEKTA MINI PERFEKTA Busko-Zdrój 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
316 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
318 1 MINI SOULDANCE SOULDANCE Dębica 1/ 3
319 2 MAŁE TRZPIOTY TRZPIOTY Kielce 2/ 3
320 3 PERFEKTA KIDS PERFEKTA KIDS Busko-Zdrój 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
318 11111 1,0 1,0 1
319 22322 2,0 2,0 2
320 33233 3,0 3,0 3
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
321 1 SOULDANCE JUNIORZY SOULDANCE Dębica 1/ 4
323 2 ISKIERKA ŁAŃCUT ISKIERKA Łańcut 2/ 4
322 3 TRZPIOTY TRZPIOTY Kielce 3/ 4
324 4 POINTE P LOVE DANCE Wrocław 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
321 11112 1,0 1,0 1
322 33333 3,0 3,0 3
323 22221 2,0 2,0 2
324 44444 4,0 4,0 4
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
325 1 ANTIDOTUM ANTIDOTUM Częstochowa 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
325 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
327 1 PERFEKTA TEENS PERFEKTA Busko-Zdrój 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
327 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Disco Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Zajdler Maria Warszawa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Disco Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
332 1 PERFEKTA DZIECI PERFEKTA Busko-Zdrój 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Disco Show
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
332 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Disco Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Zajdler Maria Warszawa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Disco Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
333 1 PERFEKTA JUNIOR PERFEKTA Busko-Zdrój 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Disco Show
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
333 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Debiut, Styl: Debiut
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Debiut, Styl: Debiut
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
400 1 PERFEKTA MINI 2 PERFEKTA Busko-Zdrój 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Debiut, Styl: Debiut
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
400 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
310 1 SOULDANCE JUNIORZY SOULDANCE Dębica 1/ 2
311 2 ISKIERKA ŁAŃCUT ISKIERKA Łańcut 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupa, Styl: Show Dance
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
310 21112 1,0 1,0 1
311 12221 2,0 2,0 2
--------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Patłaszyński Piotr Warszawa
A Sennewald Jacek Warszawa
B Nita Małgorzata Kielce
C Jędrzejczyk Robert Radom
D Cichocki Leszek Zielonka
E Jurewicz Witold Łódź
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Szopa Aleksandra Lublin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
306 1 D1 D WAY OF LIFE Tychy 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Jazz
--------------------------
1
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
306 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na początek